NEURO: розкішні хвилі та шовковистий водоспад

Плануєте романтичну вечерю чи збираєтесь у гості до подруги? Пропонуємо два образи та покроковий гід, як зробити таку укладку самостійно.

РОЗКІШНІ ХВИЛІ

Довге волосся, укладене в об’ємні хвилі, завжди привертає увагу.

На вологе волосся нанесіть невелику кількість піни Neuro Lift, починаючи з прикореневої зони та розподіливши по всій довжині волосся. Нанесіть трохи праймера Neuro Prime, починаючи від середини довжини волосся до кінчиків. гребінцем прочешіть волосся, щоб розподілити праймер по волоссю.

Висушіть волосся феном Neuro Dry, розподіляючи його по пасмах, у напрямку від обличчя за допомогою круглої гребінця Neuro Round Brush. Починайте з нижніх пасм, при цьому їх розмір не повинен бути більшим за ширину вашої гребінця. Зберігайте натяг волосся під час сушіння, щоб надати їм гладкість. Таким чином висушіть волосся по всій голові.

Знову розділіть волосся на секції та закріпіть верхню та середню частину волосся затискачами. Нанесіть термо-захист Neuro Protect по всій довжині волосся (кожне пасмо ви обробляєте термо-захистом). Візьміть щипці Neuro Unclipped Styling Rod і почніть накручувати волосся пасмами. При цьому кожне пасмо закріпіть затискачем у згорнутому стані. Пройдіть по всій голові, накручуючи пасма, рухаючись від нижньої частини догори. На кожне пасмо наносите термозахист і закріплюйте в кінці затискачем. Дозвольте волоссю охолонути.

Зніміть затискачі та обережно розчешіть волосся, використовуючи щітку Detangling Brush. Укладіть волосся у великі хвилі. Для закріплення нанесіть лак Neuro Finish.

ШОВКОВИСТИЙ ВОДОСПІД

Подобається водоспад гладкого і прямого волосся, як струмок? Ось як створити такий образ.

На вологе волосся нанесіть праймер Neuro Prime і розчешіть волосся, щоб розподілити продукт по всій довжині волосся.

Висушіть волосся, як описано вище, витягуючи кожне пасмо. Розділіть волосся на секції, закріпіть верхню та середню частини затискачами. Нанесіть термозахист Neuro Protect по всій довжині волосся (кожне пасмо ви обробляєте окремо). Візьміть праску Neuro Smooth і випряміть волосся.

Щоб волосся не пушилося, нанесіть лак Neuro Finish.

Відео-гід: як підібрати щипці