ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ СТАЙЛИНГ NEURO®

Засоби по догляду і укладці серії NEURO® забезпечують термозахист і зберігають волосся здоровим, еластичним, блискучим і слухняним. Секрет ефективності – в запатентованої технології HeatCTRL®.
Комплекс HeatCTRL® представляє собою унікальне поєднання компонентів, серед яких: масла солодкого мигдалю, соняшника, пенника лугового, а також більш рідкісні інгредієнти. Траметес різнокольоровий – лікувальний гриб, який в Японії широко застосовують для фуготерапіі – містить цінні полісахариди, які відновлюють баланс вологи і покращують структуру волосся. Екстракт бамбука ефективно зміцнює волосся і нейтралізує негативні впливи.
Всі продукти NEURO® містять комплекс протеїнів: соєві, пшеничні і кукурудзяні, які мінімізують ризик ушкоджень при термо-укладці і запобігають витонченню і ламкості волосся.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ШВИДКОГО і БЕЗПЕЧНОГО ДЛЯ ВОЛОССЯ УКЛАДАННЯ

Колекція елітних інструментів для укладання NEURO® була розроблена разом із всесвітньо відомим дизайнером Каримом Рашидом. Іони турмаліну дозволяють висушити волосся швидко і делікатно, надають волоссю гладкість і блиск.

На інструменти серії Neuro® діє гарантія протягом 2-х років з моменту покупки.