Awapuhi Wild Ginger®

ЗВОЛОЖЕННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА СТАЙЛІНГ

Колекція Awapuhi Wild Ginger® обіцяє миттєві, помітні результати для кожного типу волосся.Відкрийте для себе високоефективні засоби класу люкс, що є комплексним рішенням для отримання красивого волосся.

Дві запатентовані технології з відмінними результатами.

Секрет краси Гавайських островів. Ваш щоденний порятунок. Awapuhi Wild Ginger® — це професійні процедури класу люкс, доступні в салонах Paul Mitchell®, що охоплюють елегантні засоби для догляду, які не шкодять фарбованому волоссю, а також високоефективні засоби для стайлінгу волосся, котрі містять спеціальні суміші й екстракт авапуі , отримані з ферми JPMS на Гавайських островах. Відкрийте для себе наше комплексне рішення для красивого волосся.

Уся система є безпечною для фарбованого волосся, а безсульфатні* шампуні створюють густу кремову піну.

Широка лінійка високоефективних засобів для стайлінгу, що захищають, зволожують і розгладжують волосся.

HYDRATEЗВОЛОЖЕННЯ

ОТРИМАЙТЕ МАКСИМАЛЬНУ ДОЗУ ВОЛОГИ

Екстракт авапуі та наша суміш HydraTriplex™ забезпечують глибоке зволоження, надзвичайну м’якість і кришталевий блиск волосся, не обтяжуючи його.

REPAIRВІДНОВЛЕННЯ

ТРАНСФОРМУЄ СУХЕ ПОШКОДЖЕНЕ ВОЛОССЯ

Екстракт авапуі та ексклюзивна технологія KeraTriplex® відновлюють кожне пасмо для отримання здорового й слухняного волосся.

STYLE- СТАЙЛІНГ ВОЛОССЯ

ДОВЕРШІТЬ СВІЙ СТИЛЬ

Зволожувальний екстракт авапуі та відновлювальна технологія KeraTriplex® дозволяють створювати поліровані, здорові на вигляд укладки з сучасним фінішем.

*Не містять натрію лаурилсульфату (SLS), натрію лауретсульфату (SLES) та амонію лаурилсульфату (ALS); стосується лише шампунів HydraSoft Shampoo та Nourishing Shampoo.
Безпечний для фарбованого волосся. Не містить парабенів. Упаковка придатна для вторинної переробки. Новаторське рішення для делікатного догляду за волоссям.