Ексклюзивний комплекс KeraTriplex ™, унікальні властивості кореня авапуі, вишуканий аромат, неперевершений ефект і елітний дизайн упаковки – це неповторна формула розкішної колекції Awapuhi Wild Ginger®

Для всіх типів волосся, але особливо для сухого і зневодненого, пофарбованого і хімічно ушкодженого.

Унікальність продуктів і процедури полягає в ексклюзивному комплексі KeraTriplex ™ – суміш з трьох видів протеїнів з певною молекулярною масою, яку отримують з вовни новозеландських овець, вирощуваних в екологічно чистих умовах без застосування антибіотиків і пестицидів. Витяжка з вовни проходить багатоступеневу технологію обробки і в результаті перетворюється в концентрат, практично ідентичний протеїнам, що створює структуру нашого волосся.

Save the Earth for future Generations.

При виробництві KeraTriplex ™ не використовуються консерванти, а застосовуються натуральні гіпоалергенні інгредієнти, безпечні для здоров’я людини. Склад KeraTriplex ™ запатентований лабораторією Paul Mitchell® в 2010 році і є комерційною таємницею. Натуральний кератин зберігається в герметично закритій ампулі, яку відкривають безпосередньо перед процедурою.

Save the Earth for future Generations.

Ексклюзивна суміш протеїнів кератину KeraTriplex ™, глибоко проникаючи всередину волосся, відновлює і підсилює його структуру, ліквідує пошкодження кутикули і захищає волосся від подальших ушкоджень.

Save the Earth for future Generations.

Екстракт кореня гавайського імбиру авапуі підсилює дію KeraTriplex ™, відроджуючи життєву силу волосся, насичуючи їх живильною вологою і запобігаючи сухості і ламкості. На сьогоднішній день комплекс KeraTriplex ™ представлений тільки в ексклюзивній колекції Awapuhi Wild Ginger. Це одна з найсучасніших методик відновлення волосся, яка дозволяє отримати відмінний результат уже після першої процедури:

на 80% зменшується ламкість волосся,

на 35% – посилюється їх блиск,

на 67% – запобігає вимивання кольору.

Save the Earth for future Generations.

Чудодійна сила авапуі відома жителям Гавайських островів вже багато століть, проте для світової громадськості його косметичні властивості були відкриті лише в 1980-х роках, коли Пол Мітчелл і Джон Пол Деджоріа, засновники бренду Paul Mitchell®, вперше відвідали острова і звернули увагу на густі і розкішне волосся мешканок Гаваїв. Секрет здорових і красивих волосся виявився простий – в процесі миття голови жінки використовували ароматний сік авапуі.

Save the Earth for future Generations.

Натхненні традиціями і мудрістю гавайців, Пол Мітчелл і Джон Пол Деджоріа заснували на островах ферму з вирощування та переробки авапуі, і випустили першу колекцію професійних засобів, до складу яких входив екстракт цієї рослини. Головним косметичним властивістю кореня авапуі є його здатність очищати, зволожувати, а також утримувати вологу всередині волосся. Гавайський імбир має протизапальний ефект і є потужним антиоксидантом, що захищає шкіру голови від зовнішніх впливів.

Save the Earth for future Generations.

Вибирайте відновлюють продукти для волосся Awapuhi Wild Ginger ® – це глибоко-зволожуючий шампунь, кондиціонер і маску з ексклюзивним білковим комплексом KeraTriplex® для догляду за слабкими і пошкодженими волоссям. Продукти Awapuhi Mirrorsmooth® з унікальним комплексом KeraReflect ™ на основі абіссинського масла і рослинних екстрактів, чудово зволожують і запобігають зневодненню. Особливо корисні для волосся будь-якого типу в умовах високої вологості!

Save the Earth for future Generations.

Сучасні розкішні ефективні засоби для укладки з використанням інноваційної технології KeraTriplex®. Колекція стайлингів, що перетворює повсякденну укладку в окреме задоволення! Завдяки інноваційним формулам, продукти Awapuhi Styling роблять створення зачіски максимально комфортним і забезпечують волоссю додатковий догляд і захист протягом дня. Бонус – чудовий аромат, який вдало поєднується з парфумами і не перебиває його.