УГОДА КОРИСТУВАЧА

Інтернет-магазин (далі Інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі – Покупець) з іншого боку зобов’язуються дотримуватися умов цієї Угоди.

Загальні положення

Терміни та визначення цієї Угоди користувача (далі – Угода):
Організатор – Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «Б`юті Бутік Україна»;
Сайт – сайт у мережі “Інтернет” https://paulmitchell.com.ua;
Користувач – відвідувач Сайту;
Партнер — салон краси (юридична особа або індивідуальний підприємець), який надає послугу Користувачеві сайту з продажу та доставки продукції Paul Mitchell;

1. Ця Угода регулює відносини між Організатором та Користувачем. Організатор надає послуги з продажу та доставки товарів, у тому числі за допомогою послуг Партнерів. Організатор передає інформацію про Користувача та оформлене ним замовлення відповідному Партнеру.
1.1. Перед використанням Сайту Користувачеві рекомендується ознайомитись з цією Угодою та прийняти її умови в момент оформлення замовлення, тим самим висловлюючи беззастережну згоду з усіма її умовами. Користувач приймає умови цієї Угоди з моменту початку використання Сайту.
1.2. У разі незгоди з Угодою Користувач зобов’язаний відмовитись від доступу до Сайту, припинити використання всіх матеріалів та сервісів Сайту.

2. Опис послуг.
2.1 Сайт є офіційним інтернет-магазином, який надає можливість замовити продукцію бренду Paul Mitchell на території України. Правові відносини щодо купівлі-продажу продуктів згідно з умовами замовлення, оформленого Користувачем на Сайті, виникають між Користувачем та Партнером. Зобов’язання щодо оплати замовлення Партнеру виникають безпосередньо у Користувача Сайту. Зобов’язання щодо доставки товару Користувачеві виникають безпосередньо у Партнера, який виконує замовлення.
2.2. Організатор не набуває права, не несе обов’язків угод між Користувачем та Партнером, і не може бути притягнутий до відповідальності, пов’язаної з виконанням замовлень.
2.3. Організатор не несе відповідальності перед Користувачем за дії Партнерів, а також за достовірність інформації, яку надає Партнер.
2.4. Зазначені послуги мають інформаційний характер і надаються Користувачеві безоплатно.
2.5. Користувач самостійно оформляє замовлення на Сайті.
2.6. Користувач зобов’язується не використовувати замовлену продукцію для підприємницької діяльності.
2.7. У разі відмови від замовлених товарів належної якості, доставлених кур’єром за вказаною адресою, Користувач зобов’язаний сплатити вартість доставки.

3. Зобов’язання щодо використання Сайту.
3.1. Користувач погоджується надати достовірну, повну та актуальну інформацію при оформленні замовлення та у формі реєстрації при створенні персонального облікового запису на Сайті.
3.2. Якщо надана Користувачем інформація неправильна або неточна, Організатор має право призупинити виконання замовлення Користувача до отримання достовірної інформації.
3.3. Організатор не несе відповідальності за відвідування та використання Користувачем зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть утримуватися на Сайті.
3.4. Організатор не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов’язань перед Користувачем у зв’язку з будь-якими можливими або виниклими втратами або збитками, пов’язаними з будь-яким змістом Сайту, реєстрацією авторських прав та відомостями про таку реєстрацію, товарами чи послугами, доступними або отриманими через будь-які інші ресурси або контакти Користувача.
3.5. Користувач зобов’язується використовувати Сайт тільки в законних цілях і не вдаватися до дій, які можуть розглядатися як такі, що порушують законодавство України або норми міжнародного права, а також будь-яких дій, що призводять або можуть призвести до порушення роботи Сайту.

4. Умови використання матеріалів.
4.1. Користувач визнає та погоджується з тим, що Сайт містить інформацію, захищену чинним законодавством України, що регулює право інтелектуальної власності та авторське право, включаючи право на товарний знак Paul Mitchell®.
4.2. Організатору належить авторське право на використання змісту Сайту, крім матеріалів, опублікованих на Сайті з дозволу їх власників та які мають посилання на джерело.
4.3. Інформація про Партнерів – салони краси, представлена ​​самими Партнерами. Відповідальність за достовірність та правильність цієї інформації несуть її власники.
4.4. Користувачеві заборонено використовувати (продавати, розповсюджувати, передавати тощо) наявний на Сайті контент без попередньої письмової угоди Організатора та/або власника контенту.
4.5. Користувач приймає положення про те, що матеріали та послуги Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач погоджується з тим, що Організатор не несе відповідальності та не приймає на себе зобов’язань у зв’язку з такою рекламою.
4.6. Організатор не відповідає за відгуки, опубліковані Користувачем.
4.7. Організатор залишає за собою право розміщувати коментарі для відкликання Користувача.
4.8. Організатор залишає за собою право не розміщувати та видаляти відгуки Користувача, що порушують чинне законодавство, етичні норми та завдають шкоди законним інтересам третіх осіб.

5. Реєстрація Користувача.
5.1. Для оформлення замовлення Користувач має пройти процедуру реєстрації на Сайті, заповнивши форму реєстрації.
5.2. Після завершення процесу реєстрації Користувач отримує логін та пароль для доступу до Особистого облікового запису.
5.3. Користувач несе відповідальність за безпеку свого логіну та паролю, а також за всі дії, пов’язані з його особистим обліковим записом.
5.4. Користувач зобов’язується негайно повідомити Організатора про будь-який випадок неавторизованого доступу за допомогою його логіну та паролю.
5.5. Користувач зобов’язується зберігати дані доступу свого особистого облікового запису в безпеці. Користувачеві заборонено передавати дані доступу в особистий обліковий запис третім особам.

6. Конфіденційність.
6.1. Персональні дані Користувача обробляються відповідно до закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI та Політики конфіденційності Сайту.

7. Прикінцеві положення.
7.1. Організатор має право надсилати інформаційні, у тому числі технічні та рекламні повідомлення, на контакти Користувача, зазначені ним в особистому профілі, за його згодою при оформленні підписки на розсилку Сайту або іншим чином.
7.2. Користувач може відмовитися від отримання рекламної розсилки в будь-який момент за допомогою звернення на ел.адресу beauty@beautyboutique.com.ua, відписки в сервісі розсилок, а також за телефоном: +38 044 489 51 09. Технічні повідомлення, що інформують Користувача про замовлення та роботу Сайту, відправляються автоматично та не можуть бути відхилені Користувачем.
7.3. Ця Угода може бути змінена Організатором в односторонньому порядку шляхом розміщення на Сайті оновленої Угоди. Нова редакція Угоди починає діяти з її розміщення на Сайті.
7.4. Ця Угода регулюється нормами чинного законодавства України. Усі можливі суперечки щодо Угоди вирішуються згідно з нормами чинного законодавства.
7.5. У разі порушення Користувачами Сайту положень Угоди Організатор вживати відповідних дій на захист своїх інтересів та захист авторських прав на матеріали Сайту, що охороняються відповідно до законодавства.
7.6. З питань, пов’язаних із виконанням Угоди, необхідно звертатися за адресою:
ТОВ «Б`юті Бутік Україна»
м. Київ, вул. Шолуденка, 16
Тел./факс: +38 (044) 489-51-09, 489-51-39, 489-51-15
e-mail: beauty@beautyboutique.com.ua