Рекомендації щодо покращення росту волосся

З віком, а також внаслідок інших причин, серед яких стрес, гормональні зміни, різке схуднення і т.д., волосся стає тоншим, рідшає. І хоча випадіння волосся не завжди можна запобігти, є кроки, які ви можете зробити, щоб спробувати уникнути або зменшити швидкість випадіння волосся. А також щоб підтримати волосся у здоровому стані і стимулювати його ріст.

Читати далі Рекомендації щодо покращення росту волосся

Лікування та догляд за волоссям у весняний період

Навесні ми прощаємося з теплими і щільними головними уборами. І поки відбувається зміна клімату, а проходити вона може з вітрами і різкими перепадами температури, ми можемо відзначити, що волосся стало тьмяним і ламким, і навіть — слабшим. Що робити, щоб повернути волоссю силу та здоровий блиск?

Читати далі Лікування та догляд за волоссям у весняний період

Лінія Tea Tree Scalp Care проти витончення та випадання волосся

Рослинний комплекс Regeniplex™ у складі лінії Tea Tree Scalp Care нормалізує стан шкіри голови, уповільнює процес витончення фолікул та запобігає втраті та прискорює ріст волосся. Волосся стає більш щільним і густим.

Читати далі Лінія Tea Tree Scalp Care проти витончення та випадання волосся

HOW-TO: Стиль как у зірки: Дженіфер Лоуренс, Грета Ферро и Dua Lipa

Як часто ви дивитеся на стиль зірок та приміряєте образ на себе? Чи хотілося вам повторити укладку? Ми вибрали 3 стилі та попросили арт-директора Paul Mitchell Україна — Кирила Черкасова дати рекомендації щодо укладки та догляду.

Читати далі HOW-TO: Стиль как у зірки: Дженіфер Лоуренс, Грета Ферро и Dua Lipa

Clean Beauty. Добре для волосся. Добре для планети.

Пропонуємо догляд за волоссям Clean Beauty від Paul Mitchell, орієнтований на результат і створений вручну з використанням інгредієнтів натурального походження найвищої якості і в 100% біо-упаковці, що переробляється.

Читати далі Clean Beauty. Добре для волосся. Добре для планети.