
Поговоримо про актуальний на сьогоднішній день тренд — безсульфатні шампуні. Ми попросили арт-директора та технолога бренду Paul Mitchell в Україні — Кирила Черкасова розповісти, для кого підходять такі шампуні, і, звичайно, представимо безсульфатні шампуні Paul Mitchell.
Що таке сульфати?
Це солі сірчаної кислоти, які додаються в косметичні засоби догляду для того, щоб продукт добре пінився, змивав жир і забруднення. До списку найшкідливіших сульфатів входять лаурилсульфатнатрію (SLS) та лаурилсульфат амонію (ALS). При постійному та тривалому впливі на епідерміс, вони можуть надавати несприятливий вплив на волосся та шкіру голови.
Мода на безсульфатні засоби – у чому причина?
Безсульфатні шампуні зроблені на основі м’яких миючих компонентів, частіше – це натуральні інгредієнти, наприклад: кокосове масло, кора мильного дерева, глюкоза якогось продукту. Тому, до речі, безсульфатні шампуні і коштують дорожче за звичайне, іноді – в рази. В основному, вибір безсульфатного шампуню обумовлений особистими уподобаннями та турботою про здоров’я шкіри голови та волосся.
Для якого волосся більше підходить?
- Безсульфатний шампунь необхідний для пошкодженого, фарбованого волосся або чутливої шкіри голови. Якщо у вас немає таких проблем – то шампунь необов’язково має бути безсульфатним. Єдиний показник якісної різниці в результаті ви зрозумієте відразу.
- Якщо ви любите, щоб ваше волосся було вимите «до хрускоту», то безсульфатний шампунь такого не зробить. З іншого боку, він прекрасно і дбайливо доглядатиме за освітленим, пористим, тонким волоссям і чутливою шкірою.
- Також, після будь-яких кератинових процедур небажано мити волосся шампунем із сульфатами, оскільки шар кератину може швидше змиватися.
- При цьому, якщо ви часто використовуєте засоби з силіконами, наприклад, у стайлінгах або лаку для волосся, то може знадобитися повторити миття голови кілька разів, щоб повністю очистити волосся.
- Якщо у вас довге волосся, також може знадобитися кілька нанесень шампуню, щоб промити всю довжину.
- Якщо у вас є лупа, м’який безсульфатний шампунь краще чергувати з глибоко очищаючим і застосовувати скраб-маску.
Як бачите, є нюанси.
Дивіться запис прямого ефіру про безсульфатні продути Paul Mitchell.
Безсульфатні шампуні Paul Mitchell
-
Набiр Moisture Gift Set Duo₴2,111
-
Шампунь HydraSoft Shampoo₴952 – ₴1,659
-
Живильний шампунь Nourishing Shampoo₴952 – ₴1,659
-
Шампунь Clean Beauty Scalp Therapy Shampoo₴454
-
Шампунь для світлого, сивого і освітленого волосся Platinum Blonde Shampoo₴1,068
-
Безсульфатний відновлюючий шампунь з комплексом KerActive Forever Blonde Shampoo₴620 – ₴1,487
-
Шампунь для відновлення волосся Repair Shampoo₴454 – ₴1,196
-
Шампунь для кучерявого волосся Anti-Frizz Shampoo₴1,196
-
Шампунь для зволоження волосся Clean Beauty Hydrate Shampoo₴1,200
-
Шампунь на кожен день Everyday Shampoo₴1,200