Paul Mitchell Украина и Beauty Boutique Ukraine поддерживают Odessa Fashion Day

Paul Mitchell Украина и Beauty Boutique Ukraine поддерживают развитие моды в регионах Украины и стали партнером 22 сезона Odessa Fashion Day.

С 5 по 8 ноября проходит 22-й сезон показов Odessa Fashion Day, при этом большая часть показов пройдет онлайн.

Основные участники – представители малого и среднего бизнеса фешн-индустрии Одесского региона. Вас ждут показы коллекций от 14 дизайнеров из разных городов Украины, это бренды The Oppido, Kate Razz, ALONA CINI, NANOJY, ANNA, KIZKOFURS, Vitalina Iva, Alexandra Khedoyan, BARVA, Chili, Tatiana Markova, Keka, Dreams & Emotions, ODRY MODELS и COLLEZIONI & Jennifer School. А самое приятное, что посетить показ можно, не вставая с дивана.

View this post on Instagram

З 5 по 8 листопада в Одесі відбудеться 22-й сезон Odessa Fashion Day, вперше – у подвійному форматі: online та offline. В рамках проекту пройдуть зйомки показів колекцій 17 українських дизайнерів з різних міст України. Ми хочемо звернути увагу глядача і гостя на те, що надихає: книги, картини, відомі витвори мистецтва та класичні підходи до живопису і літератури. 6 листопада чекаємо всіх поціновувачів моди в читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки. 7 листопада відбудуться зйомки показів за зачиненими дверима Музею західного і східного мистецтва. Глядачі зможуть спостерігати за процесом підготовки та проведення показів у режимі онлайн. У програмі сезону також відбудуться позаподіумні заходи, презентації брендів за підтримки «Zarina», «HAPPINESS» та «Flacon bar». ВАЖЛИВО! З урахуванням ситуації, що склалася в країні і в світі, організаційний комітет проекту з усією ретельністю підходить до роботи команди. Під час одного показу кількість гостей обмежена. Вхід на заходи – тільки за наявності запрошення. Усі учасники та глядачі зобов’язані проходити температурний скринінг тричі на день, перебувати в масках (респіраторах) відповідно до часу їх експлуатації і в рукавичках, обробляти руки, а також дотримуватися дистанції при зйомках не менше двох метрів один від одного. Робоча техніка (інструменти) і поверхні обробляються дезінфікуючими засобами.

A post shared by Odessa Fashion Day (@odessafashionday) on

Подробную программу смотрите на сайте.